Menu
Kartınız

Kurumsal

"Misyonumuz"

Türk çiftçisine, toprak insanına ve bahçe severlere ulaşmak, onların ihtiyaçlarını karşılamak, en az masraf ve yakıtla en fazla verim ve kazancı elde edebilmelerini sağlamak için "hizmet vermekteyiz."

"Vizyonumuz"

Tarım makineleri sektöründe, uluslararası standartlardaki ürünlerimiz ve temel değerlerimiz ile bölgemizde lider bir üretici, ülkemizde güçlü, saygın ve örnek bir kuruluş, küresel ekonomide gelişmelere kayıtsız kalmayan bir oyuncu olmak.

"Kalite Politikası"

Müşteri istek ve beklentilerinin, en iyi şekilde tespit edilerek ürün ve hizmetlerimizden en yüksek tatmini elde etmesini sağlamaktır.

"Üretim Politikamız" 

"Kalite Kontrol Edilmez Üretilir." Fikrinden hareketle, kuruluşumuzun uzun yıllardır Tarım Makinaları imalat sahasında yerleştirdiği "Kalite Güvenirliliği", "Firma İtibarının Korunması ve Devam Ettirilmesi" firmamızda çalışan herkesin görevidir.

"İnovasyon"

Gelişen teknolojiyi takip ederek, kalite anlayışının maliyetleri düşüren ve kârlılığı arttıran bir etken olduğu inancının yanı sıra, "Çevrenin Korunması" da esas gayelerimizden biridir.


Hep birlikte tek yürek, daha güzel yıllara

CİVANER MAKİNA A.Ş


Bildirim Modülü
Sayfamızdaki ziyaret deneyiminizi ve işlevselliği artırabilmek için sitemizde çerez kullanıyoruz Gizlilik Politikası.